Green Tubek

Green Tube Forever

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-03-07 20:39:35

LCD

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-05
Posty: 3
Punktów :   

TNA IMPACT 07.03.09

TNA IMPACT 07.03.08



Na salę wchodzi GENERAL MENAGER TNA VICKIE GUERRERO


VICKIE:Witam na cotygodnowej gali TNA IMPACT na ktorej między 16 wreslerami będą rozgrywane eliminacje
do gali backlesh na której rozegrane zostaną walki o pas TNA WHC,TNA WKC i TNA WTTC.

VICKIE opuszcza salę

MATCH#1 EDGE vs. AJ STYLES

EDGE zaczyna od pięknego FLAPJACKA 1.............2............AJ STYLES obronił się i wykonał na EDGEu nim DROPKICKA
EDGE odbił się od lin i wykonał Seated chinlock 1.......... AJ STYLEs obronił się EDGE wskoczył na niego i wykonał Hurricanrana
1.............2.............3 KONIEC WALKI


ZWYCIĘSCA:EDGE który kwalifikuje się do becklesh


MATCH#2 J.W.JANG vs. KOFI KINGSTON

KINGSTON wykonuje na JANGu Russian legsweep 1.................JANG broni się chwyta KONGSTONa i rzuca nim za ring.Widać że KONGSTON
nieźle dostał bo nie podnosi się z podłogi.Sędzia odlicza:1..............2.............3..............4..............5.................6...........
KONGSTON ostatnimi resztkami sił wdrapuje się na ring.JANG szubko wykonuje na nim YANG TIME 1..........2.............3 KONIEC WALKI

ZWYCIĘSCA:J.W.JANG który kwalifikuje się do becklesh

MATCH#3 PLAZMA vs.JOSHITATSU

PLAZMA zaczyna od nietypowego uderzenia czołem w głowę JOSHITATSU po którym JOSHITATSU przewrócił się na deski.PLAZMA zaczyna go PINOWAĆ 1............2..........
ale JOISHITATSU szybko się pozbierał i wykonał na PLAZMIE BIG SPLESHA 1...............2............oooooooooooooo to musiało boleć PLAZMA wykonał CZOŁÓWKĘ 1...........
2...............3 KONIEC WALKI


ZWYCIĘSCA:PLAZMA który kwalifikuje się do becklesh

Po walce reporter Jeremy Borash przeprowadza wywiad z PLAZMą

JEREMY:PLAZMA twój finisher CZOŁÓWKA wyszedł ci naprawdę dobrze
PLAZMA:Wiem wiem był świetny nie to co ja z DUPI CI Z RYJA(najwyraźniej nie chciał tego powiedzieć)
JEREMY:Nie wiedziałem że masz z nią romans!?
PLAZMA:Tak to prawda PATRYCJA DZIWNE POZY jest słaba w łóżku

Niedaleko nich przechodzila PATRYCJA i wszystko słyszała

PATRYCJA:Ty zasrańcu z DUPI CI Z ryja podoba ci sie bardziej odemnie!?
PLAZMA:Zamknij się dziwko ostatnio MAXI KING mo mówił jak w szatni bzykałaś zię z MAŁĄ CZAJKĄ
podobno było ci z tym frędzlem dobrze?
PATRYCJA:Tak bardzo dobrze podoba mi się ten jego Pccolo.I na dodatek nie ma włosków.
PLAZMA:Mały frędzel ha ha ha!!!!!!!
PATRYCJA:Rozwiązuje nasz TAG TEAM!!!

JEREMY przejywa tą bardzo ciekawą rozmowę.PLAZMA i PATRYCJA DZIWNE POZY rozchodzą się.

Teraz głos zabiera GM VICKIE GUERRERO

VICKIE:To koniec dzisiejszej gali.We wtorek zobaczymy następne walki eliminacyjne.



AKTUALNA KARTA

Backlash match:EDGE, JW JANG, PLAZMA

TNA IMPACT ZCHODZI Z ANTENY

Offline

 

#2 2009-03-07 20:54:14

Adminn :D

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-03
Posty: 10
Punktów :   

Re: TNA IMPACT 07.03.09

Niezłe najlepsze PLAZMA !


Twojaa Stara to kopara a Twój Stary na niej ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.inzynieria-chemiczna2008.pun.pl www.rsn-2010.pun.pl www.strzelnica-olsztyn.pun.pl www.pokeonline.pun.pl www.wms4.pun.pl